Malý princ – knížka s puzzle

Peticenemocnicesusice.cz Malý princ – knížka s puzzle Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Antoine de Saint-Exupéry

NÁZEV SOUBORU: Malý princ – knížka s puzzle.pdf

POPIS

Klasický příběh o letci, který na poušti potká malého prince, jednoduše a srozumitelně převyprávěný pro ty nejmenší děti. Ve čtyřech krátkých textech, ke kterým jsou připraveny čtyři velké puzzle skládačky s krásnými obrázky. Pod nimi se skrývají otázky pomáhající dětem pochopit příběh do hloubky a vyprávět své vlastní představy.

Trávit čas knihou Malý princ – knížka s puzzle! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Malý princ – knížka s puzzle a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Malý princ Knížka s puzzle | BOOKS.CZ

Klasický příběh o letci, který na poušti potká malého prince, jednoduše a srozumitelně převyprávěný pro ty nejmenší děti. Ve čtyřech krátkých textech, ke kterým jsou připraveny čtyři velké puzzle skládačky s krásnými obrázky. Pod nimi se skrývají otázky ...
Malý princ - knížka s puzzle Autor: de Saint-Exupéry, Antoine a Spechtová, Florentine Nakladatel: Pikola EAN: 9788075498564 ISBN: 978-80-7549-856-4 Originál: Der Kleine Prinz - puzzlebuch Překlad: Bezděková, Alena Popis: 1× kniha, lepená, 10 stran, česky Rozměry: 22,7 × 22,7 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání)