Malý princ – knížka s puzzle

Peticenemocnicesusice.cz Malý princ – knížka s puzzle Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Antoine de Saint-Exupéry

NÁZEV SOUBORU: Malý princ – knížka s puzzle.pdf

POPIS

Klasický příběh o letci, který na poušti potká malého prince, jednoduše a srozumitelně převyprávěný pro ty nejmenší děti. Ve čtyřech krátkých textech, ke kterým jsou připraveny čtyři velké puzzle skládačky s krásnými obrázky. Pod nimi se skrývají otázky pomáhající dětem pochopit příběh do hloubky a vyprávět své vlastní představy.

Hledáte knihu Malý princ – knížka s puzzle? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Antoine de Saint-Exupéry? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Malý princ - knížka s puzzle - de Saint-Exupéry Antoine ...

Malý princ - knížka s puzzle . Klasický příběh o letci, který na poušti potká malého prince, jednoduše a srozumitelně převyprávěný pro ty nejmenší děti. Ve čtyřech krátkých textech, ke kterým jsou připraveny čtyři velké puzzle skládačky s krásnými obrázky.
Malý princ - knížka s puzzle. ... Ve čtyřech krátkých textech, ke kterým jsou připraveny čtyři velké puzzle skládačky s krásnými obrázky. Pod nimi se skrývají otázky pomáhající dětem pochopit příběh do hloubky a vyprávět své vlastní představy.