Rusko-český, česko-ruský slovník

Peticenemocnicesusice.cz Rusko-český, česko-ruský slovník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Rusko-český, česko-ruský slovník.pdf

POPIS

Učíte se rusky? Cestujete do zahraničí? Doplňte si slovní zásobu! Moderní kapesní slovník obsahuje: 27 tisíc hesel a frází v ruské části a 24 tisíc v české části; hesla obsahující odkazy na vzory časování/skloňování, označení frekvence, příklady a upřesnění překladů; fráze se zaměřením na cestování; gramatiku, příklady korespondence; množství užitečných informací pro studium i na cesty.

Rusko-český, česko-ruský slovník je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Rusko-český, česko-ruský slovník na peticenemocnicesusice.cz

Rusko-český a česko-ruský slovník | KOSMAS.cz - vaše ...

Tento slovník je dosud největší u nás vydaný jednosvazkový rusko-český a česko-ruský slovník. Jde o zcela původní, autorské dílo, snažící se co nejvěrněji zachytit současný psaný i mluvený jazyk. Přes své všeobecné zaměření obsahuje i terminologii z oblasti ekonomiky, práva, vědy a techniky.
Tento rusko-český a česko-ruský malý slovník je praktická a jednoduchá pomůcka pro všechny začínající studenty, ale především pro turisty, kteří se potřebují dorozumět v nejběžnějších situacích. Slovník obsahuje cca 10.000 nejfrekventovanějších hesel, obratů a frází.