Postřehy z Londonistánu

Peticenemocnicesusice.cz Postřehy z Londonistánu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Iva Pekárková

NÁZEV SOUBORU: Postřehy z Londonistánu.pdf

POPIS

Z blogu nominovaného na cenu Magnesia Litera autorka vybrala skoro padesát článků, většinu z nich o muslimech, a doplnila je velmi osobním textem o svém vztahu k islámu. Dala si práci s pochopením, vysvětlením a okomentováním společenských jevů, se kterými se v posledních pár letech v České republice setkáváme právě ve vztahu k tomuto náboženství. Rozklíčovala pár „záhad“ a objevila zdroje některých prohlášení a „pravd“, které se donekonečna opakují v médiích, a přitom vůbec pravdami nejsou. S nadhledem a humorem odhaluje čtenářům islámský svět zblízka, ne takový, jak se jeví z velké vzdálenosti. A zároveň si zachovává tolerantní, ale kritické myšlení celoživotního ateisty, leckdy skeptického i k vlastním závěrům.

Trávit čas knihou Postřehy z Londonistánu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Postřehy z Londonistánu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Postřehy z Londonistánu - Iva Pekárková | Knihy Dobrovský

Postřehy z Londonistánu Autor: Pekárková, Iva Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020437693 ISBN: 978-80-204-3769-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 13,6 × 20,6 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání)
E-kniha Postřehy z Londonistánu od Mladá fronta. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup.