Postřehy z Londonistánu

Peticenemocnicesusice.cz Postřehy z Londonistánu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Iva Pekárková

NÁZEV SOUBORU: Postřehy z Londonistánu.pdf

POPIS

Z blogu nominovaného na cenu Magnesia Litera autorka vybrala skoro padesát článků, většinu z nich o muslimech, a doplnila je velmi osobním textem o svém vztahu k islámu. Dala si práci s pochopením, vysvětlením a okomentováním společenských jevů, se kterými se v posledních pár letech v České republice setkáváme právě ve vztahu k tomuto náboženství. Rozklíčovala pár „záhad“ a objevila zdroje některých prohlášení a „pravd“, které se donekonečna opakují v médiích, a přitom vůbec pravdami nejsou. S nadhledem a humorem odhaluje čtenářům islámský svět zblízka, ne takový, jak se jeví z velké vzdálenosti. A zároveň si zachovává tolerantní, ale kritické myšlení celoživotního ateisty, leckdy skeptického i k vlastním závěrům.

Postřehy z Londonistánu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Iva Pekárková. Přečtěte si s námi knihu Postřehy z Londonistánu na peticenemocnicesusice.cz

Postřehy z Londonistánu | O2 Knihovna

Postřehy z Londonistánu. Kdo napsal knihu Postřehy z Londonistánu? Autorem je Iva Pekárková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
E-kniha Postřehy z Londonistánu od Mladá fronta. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup.