U veterináře

Peticenemocnicesusice.cz U veterináře Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Aleš Brychta

NÁZEV SOUBORU: U veterináře.pdf

POPIS

Chcete, aby vaše dítě rádo četlo? Pomozte mu svět příběhů objevit společnou četbou a povídáním o knížkách edice „Učíme se číst“, na jejíž přípravě se podíleli pedagogičtí odborníci. Ve všech příbězích vystupuje běžná rodina s dětmi Emou, Davidem, Vítkem a psem Alíkem, kteří prožívají běžná i kouzelná dobrodružství. Knihy rozvíjejí čtenářské dovednosti, rozšiřují slovní zásobu a doplňují je zábavné aktivity, které přivedou děti k hledání podrobností a vám dávají řadu podnětů k rozhovoru.

Trávit čas knihou U veterináře! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu U veterináře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

RadaVeterináře.cz

U veterináře bývá často, zranění z lovu a následné šití, očkování, běžné prohlídky. Na sono v březosti jsem s ní šla já, tedy ne "panička" ale její babička. Fenka byla naprosto v klidu u jí neznámé vetky, při sonu ležela na stole rozvalená na zádech a paní veterinářka s ní mohla dle potřeby manipulovat ...
Jak je u veterináře. Toto video je o zvířatech, kterým se nechce jít k veterináři. Často při tom vypadají komicky. Ale pozor! Nenechme se zmýlit, i zvířatka mají opravdový strach anebo obavy… Teď se zasmějeme, jsou to vtipné videa, ale před návštěvou veterináře našim zvieratkům pomůžeme, aby neměli strach.