Ve stínu erbu

Peticenemocnicesusice.cz Ve stínu erbu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Hana Marie Körnerová

NÁZEV SOUBORU: Ve stínu erbu.pdf

POPIS

Francie za vlády Ludvíka XV.Raymond je druhorozeným synem vlivného hraběte, Frederika dcerou bohatého sicilského vévody. Zasnoubili je už v dětském věku. Raymondův otec potřebuje finance, Frederičin zase politický vliv. Děti se upřímně nenávidí. Přesto ke sňatku o deset let později dojde. Než si novomanželé stačí urovnat nepřátelské vztahy, odjíždí Raymond do války a Frederika je "odložena" na opuštěný lovecký zámeček. Musí se vypořádat nejen se složitými životními podmínkami, ale i s intrikami Raymondovy rodiny.

Trávit čas knihou Ve stínu erbu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Ve stínu erbu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Komunál - Ve stínu štítu - YouTube

Ve stínu erbu Autor: Körnerová, Hana Marie Nakladatel: MOBA EAN: 9788024344812 ISBN: 978-80-243-4481-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20,7 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání)
Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Ve stínu erbu od Hana Marie Körnerová. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí.