Stropy

Peticenemocnicesusice.cz Stropy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Martin Kužela

NÁZEV SOUBORU: Stropy.pdf

POPIS

Publikace je určena všem, kdo chtějí stavět či rekonstruovat dům a zajímá je zejména problematika stropních konstrukcí. V knize čtenáři naleznou vše o moderních stropních konstrukcích, přehledně rozčleněných do kapitol podle požadavků na stropy a dále podle použitého materiálu a konstrukčního řešení. Nechybí ani kapitola o problematice pozedních věnců. Autor se také zmínil o konstrukcích souvisejících, jako jsou podhledy a podlahy. Svépomocné stavebníky také jistě potěší část knihy o pracovních pomůckách a nářadí. V obrazové příloze čtenáři naleznou příklady řešení stropů.Kniha je doplněna o rady a upozornění na důležité informacedané problematiky a čtenáři v knize najdou také odkazy na výrobce stropních konstrukcí.

Hledáte knihu Stropy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Martin Kužela? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Svépomocí.cz - Sádrokartonové stropy

Figury a tropy Tropy - denotát - přímé vztažení jména k označovaného objektu (určitým slovem nazveme nějakou konkrétní věc, jev)
Stropy šité na míru RECTOR Česká Republika nabízíme žebírkové stropy předpjaté, ideální pro každou stavbu.