Jak obchodovat s Korejci

Peticenemocnicesusice.cz Jak obchodovat s Korejci Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: So-li Čche

NÁZEV SOUBORU: Jak obchodovat s Korejci.pdf

POPIS

Publikace se zabývá kulturní charakteristikou Koreje, korejského národa a podnikatelským prostředím v této zemi. Pomocí ní budeme moci lépe pochopit rozdíly mezi kulturou Západu a korejskou kulturou. Nejvýznamnějším prvkem komunikace je bezpochyby jazyk, ale velmi důležité je uvědomovat si také kulturu jiných národů a respektovat ji. Jazykovou bariéru lze samozřejmě překonat tím, že se naučíme cizím jazykům, případně využijeme služeb tlumočníků, ale pokud nepochopíme charakteristické zvláštnosti lidí v jiných zemích, hrozí nám možnost nedorozumění či dokonce konfliktů. Kniha je užitečnou příručkou, jak tyto rozdíly pochopit a překonat a tím zlepšit vzájemnou komunikaci.

Trávit čas knihou Jak obchodovat s Korejci! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jak obchodovat s Korejci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jak obchodovat s Korejci | Dumknihy.cz - knihy po všech ...

Co je CFD? Zjistěte, jak začít obchodovat s CFD na komodity, měny, indexy a cenné papíry na eToro, přední obchodní platformě s CFD s miliony uživatelů.
0 hodnocení Jak obchodovat s Korejci 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Publikace se zabývá kulturní charakteristikou Koreje, korejského národa a podnikatelským prostředím v této zemi. Pomocí ní budeme moci lépe pochopit rozdíly mezi kulturou Západu a korejskou kulturou.