Paranormálové II.

Peticenemocnicesusice.cz Paranormálové II. Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Kiersten White

NÁZEV SOUBORU: Paranormálové II..pdf

POPIS

Kniha Paranormálové 2 nabízí svět plný nebezpečí, ale i pevných přátelství. Prolínání nadpřirozeného a lidského světa rozhodně autorka neochudila o napětí a humor.V dalším dílu Paranormálů se opět setkáváme s Evií, která bude tentokrát kromě svých obvyklých problémů s vílami, upíry a Mezinárodní agenturou pro zadržování paranormálů řešit i problémy, které trápí spoustu dívek jejího věku. Podaří se jí se svými problémy poprat? A jak skloubí lásku k vodouchovi, školu a práci s paranormály? Stojí za útoky na Evii víly? A proč se ve městě objevují stále noví paranormálové a pozorují ji? I když jsou její rodinou přátelé a MAZP, zjistí Evie něco o svých rodičích? To vše se dozvíte ve druhém dílu s podtitulem Nikdo není bez viny.

Trávit čas knihou Paranormálové II.! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Paranormálové II. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Paranormálové - I.a II. díl série, Kiersten Whiteová ...

Prodám I.a II. díl knižní série Paranormálové od Kiersten Whiteové. Lze i jednotlivě. 120 Kč za kus. Jednou čtené, jako nové. Osobní odběr v Praze. V případě zájmu mě kontaktujte sms nebo na email - [email protected] Prosím nevolejte, děkuji.
Prodám knížky, knihy. Cena celkem 790 Kč. 3) Gini Koch, Dotek vetřelce, nová - jednou čtená, 155 Kč. 7) Kiersten White, Paranormálové II., nová…