Deník malého poseroutky 7

Peticenemocnicesusice.cz Deník malého poseroutky 7 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Jeff Kinney

NÁZEV SOUBORU: Deník malého poseroutky 7.pdf

POPIS

Valentýnský večírek na Gregově škole převrátil jeho svět vzhůru nohama. Greg se ze všech sil snaží najít holku, s kterou by na něj šel, a bojí se, že zůstane na ocet. Jeho nejlepší kamarád Rowley taky nemá růžové vyhlídky, ale to je chabá útěcha. Nečekanou souhrou náhod se to Gregovi nakonec podaří a páté kolo u vozu je Rowley. Ovšem toho večera se odehraje spousta věcí a nakonec není tak docela jisté, kdo vlastně bude mít štěstí v lásce.

Trávit čas knihou Deník malého poseroutky 7! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Deník malého poseroutky 7 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Deník malého poseroutky 7 - Jeff Kinney | Knihy.ABZ.cz

Deník malého poseroutky 7 (audiokniha) Jeff Kinney, Václav Kopta. Poslechněte si Deník malého poseroutky už posedmé! Láska je ve vzduchu - ale co to znamená pro Grega Heffleyho? Valentýnský večírek na Gregově škole převrátil jeho svět vzhůru nohama. Greg se ze všech sil snaží najít holku, s kterou by na něj šel, a ...
Deník malého poseroutky 1-7: Deník malého poseroutky.Rodrick je king. Poslední kapka. Psí život. Ošklivá pravda. Ponorková nemoc. Páté kolo u vozu.