Dítě v úctě přijmout...

Peticenemocnicesusice.cz Dítě v úctě přijmout... Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Táňa Smolková

NÁZEV SOUBORU: Dítě v úctě přijmout....pdf

POPIS

Waldorfská pedagogika je specifický směr ve vzdělávání, vycházející z učení rakouského filozofa Rudolfa Steinera (1861 - 1925). Jejím základním rysem je snaha o rozvoj člověka v jeho celistvosti, o utváření vztahu ke světu pomocí sil myšlení, cítění a vůle. Klade značný důraz na pěstování humanity, tolerance a respektu vůči druhým. Významnou pomoc ve výchovném a vzdělávacím procesu poskytuje mateřská škola jako prostředí, v němž začíná rozvoj osobnostních rysů a kde lze jej lze efektivně a prospěšně ovlivnit. Mgr. Táňa Smolková ve své publikaci shrnuje své zkušenosti z pedagogického působení: objasňuje filozofii a cíle waldorfské pedagogiky, popisuje metody práce s dětmi podle jejích zásad a poskytuje množství praktických rad, jež lze s prospěchem využít ve všech typech mateřských škol.

Hledáte knihu Dítě v úctě přijmout...? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Táňa Smolková? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Dítě v úctě přijmout... - Táňa Smolková | Knihy Dobrovský

Dítě v úctě přijmout...: Vzdělávací program wandorfské mateřské školy MAITREA a.s. Pedagogika, didaktika můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 155 Kč s rychlým doručením.
Všechny informace o produktu Kniha Dítě v úctě přijmout...- Vzdělávací program waldorfské mateřské školy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dítě v úctě přijmout...- Vzdělávací program waldorfské mateřské školy.