Krasobruslení

Peticenemocnicesusice.cz Krasobruslení Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Gabriela Hrázská

NÁZEV SOUBORU: Krasobruslení.pdf

POPIS

Naprosto jedinečná svým zaměřením pro bruslařskou veřejnost i sportovní krasobruslaře. Tak lze charakterizovat publikaci o krasobruslení, kterou autorka, mistryně republiky v tancích na ledě připravila nejen pro výkonnostní sportovce a trenéry, ale rovněž pro nejširší okruh zájemců o tento krásný sport na ledové ploše. Největší část knihy je věnována praktickému průvodci základním bruslařským výcvikem a technice krasobruslení s popisy a nákresy jednotlivých prvků, na své si přijdou i čtenáři, které zajímá historie nebo pravidla krasobruslení či specifičnost choreografické práce při vytváření krasobruslařských jízd. Nechybí ani informace o organizaci tréninku a jeho formách nebo o všeobecné tělesné přípravě krasobruslařů.Z obsahu:Výlet do bruslařské historieZ pravidel krasobrusleníZákladní krasobruslařské vybaveníMalá škola brusleníTechnika krasobrusleníKrasobruslařská choreografieOrganizace tréninkuVšeobecná tělesná příprava

Trávit čas knihou Krasobruslení! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Krasobruslení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

VSK Technika Brno - oddíl krasobruslení

ME v krasobruslení 2018 Rusko: Závěrečné exhibice, Sportovní přenosy z evropského šampionátu v krasobruslení.
Sportovní sekce krasobruslení je ve své současné podobě vrcholem profesionální sportovní přípravy na ledě i mimo něj. Členové jsou vybíráni podle přísných kritérií na základě jejich současné výkonnosti a predikce budoucího výkonnostního růstu.