Toxická psychóza

Peticenemocnicesusice.cz Toxická psychóza Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Lilly Ellen

NÁZEV SOUBORU: Toxická psychóza.pdf

POPIS

Příběh sepsaný podle sutečné události, ze života autorky. Zdá se mi strašná noční můra... Pořád cítím, jak za mnou běží... a pak padám k zemi... Celá zpocená se probudím a málem omdlím leknutím. U mě v pokoji stojí Damian a upřeně mě pozoruje štěrbinama... Jen co vidí, že jsem vzhůru, jde ke mně Zalehne mě, svoji šálu mi narve do pusy. Už teď mi tečou slzy, jsem v šoku. Je bůh ví kolik hodin ráno a on stojí u mě v pokoji. Nemám tušení, jak se sem dostal. "Tak Mé teda poslouchej, vím, že se s někým taháš, to se mi potvrdilo dneska... Nezapomeň, co mám doma, ještě chvíli mě provokuj. Půjdu, vytáhnu tvojí máti z postele, řeknu jí, že jsi smažka první třídy a kradeš jí šperky... Řeknu, že jsem ho vykoupil, že jsi ho sprostě prodala a neposlechla jsi mě..." Šeptá. Rozepíná si kalhoty a svléká se...

Trávit čas knihou Toxická psychóza! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Toxická psychóza a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Poruchy s psychotickými příznaky - Wikisofia

Všechny informace o produktu Kniha Toxická psychóza - Lilly Ellen, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Toxická psychóza - Lilly Ellen.
Toxická psychóza ale nejsou jen hlasy. Jsou to i halucinace. Jedna kamarádka se po dvoutýdenním flámu najednou ztratila. Našli ji v lese, schoulenou do klubíčka, v slzách. Řvala, že ji chce někdo zabít, že po ní někdo jde a že nemůže z lesa pryč.