Tajemství vesmíru

Peticenemocnicesusice.cz Tajemství vesmíru Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Mark A. Garlick

NÁZEV SOUBORU: Tajemství vesmíru.pdf

POPIS

Tato kniha je zevrubným ilustrovaným průvodcem, který Vám pomůže chápat a pozorovat noční oblohu — od vzdálených hvězd a galaxií až k našim sousedním planetám, od ohnivých komet k padajícím hvězdám, zatměním a černým dírám. Nabízí nejnovější znalosti o vesmíru, poslední objevy vesmírných sond, podrobné hvězdné mapy a nejnovější úchvatné fotografie vesmíru.

Tajemství vesmíru je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Mark A. Garlick. Přečtěte si s námi knihu Tajemství vesmíru na peticenemocnicesusice.cz

Tajemství vesmíru speciál | Extra Publishing e-shop Radost ...

[triobo path=tajemstvi-vesmiru/4-2020] Hlubiny vesmíru Slunce pod mikroskopemNejvětší solární dalekohled dneška zachytí na Slunci detaily o velikosti 30 km. Spolu se slunečními sondami nám pomůže pochopit další otázky týkající se naší hvězdy Galaxie ve škatulkáchŽe jsou mlhavé obláčky na obloze vzdálené hvězdné ostrovy, zjistil v roce 1923 Edwin Hubble.
Dokumentární seriál Tajemství vesmíru je příběhem o tom, jak jsme se dozvěděli vše, co o vesmíru víme. Od chvíle, kdy se člověk poprvé dostal do otevřeného vesmíru, už uběhlo půl století, ale teprve teď odhalujeme velká vesmírná tajemství. Robotická vozítka jsou našima očima na povrchu rudého Marsu.