Buddha a Kristus

Peticenemocnicesusice.cz Buddha a Kristus Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Leopold Procházka

NÁZEV SOUBORU: Buddha a Kristus.pdf

POPIS

Kristus a Buddha, tieto dve najväčšie osobnosti duchovnosti a náboženstva našej civilizácie, majú veľa spoločného. Zároveň sa vzájomne ovplyvňujú kresťanstvo a budhizmus ako kultúry aj ako náboeženské systémy. Autor ich skúma a porovnáva, pričom sa zameriava na to, čo je im spoločné v snahe prispieť k tolerancii a vesmírnej jednote.

Buddha a Kristus je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Leopold Procházka. Přečtěte si s námi knihu Buddha a Kristus na peticenemocnicesusice.cz

Buddha a Kristus | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani

BUDDHA A KRISTUS . Rudolf Steiner Od vzniku duchovně-vědeckého hnutí se k němu pojí skutečnost, že je zaměňováno s různými jinými současnými tendencemi a snahami. Tak se například o něm tvrdí, že se snaží přinést do západní kultury různé východní duchovní proudy, zejména duchovní proud buddhistický.
buddha a kristus Od vzniku duchovně-vědeckého hnutí se k němu pojí skutečnost, že je zaměňováno s různými jinými současnými tendencemi a snahami. Tak se například o něm tvrdí, že se snaží přinést do západní kultury různé východní duchovní proudy, zejména duchovní proud buddhistický.