Mzdy 2011

Peticenemocnicesusice.cz Mzdy 2011 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Mzdy 2011.pdf

POPIS

MERITUM Mzdy 2011 přináší kompletní, přehledný a srozumitelný výklad z oblasti mzdové a personální praxe podle legislativy platné pro rok 2011, doplněný řadou názorných příkladů, vzorů nejdůležitějších smluv a dokumentů, formulářů a tiskopisů, upozornění na výjimky a nejčastější chyby. Nejucelenější a nejrozsáhlejší soubor textů určených především mzdovým účetním, personalistům, ale i menším podnikatelům zpracoval renomovaný tým odborníků na danou problematiku ve 29 dílech strukturovaných podle jednotlivých oblastí odborné činnosti.

Trávit čas knihou Mzdy 2011! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Mzdy 2011 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Meritum - Mzdy 2011 - Nakladatelství Sagit, a.s.

Jak se v roce 2011 změnil výpočet exekuce ze mzdy a kolik vám musí zůstat peněz, které vám exekutor nemůže zabavit? Výpočet exekuce ze mzdy a nezabavitelná částka. Pro výpočet exekuce ze mzdy je rozhodující výše takzvané nezabavitelné částky. Ta je stanovena jako 2/3 součtu životního minima a nákladů na bydlení.
VI citovaného zákona platí, že jestliže dočasná pracovní neschopnost vznikla nebo karanténa byla nařízena před 1. lednem 2011 a trvá ještě v roce 2011, přísluší náhrada mzdy nebo platu nebo náhrada odměny z dohody o pracovní činnosti podle § 192 nebo 194 ZP jen po dobu prvních 14 kalendářních dnů (nemocenské v tom ...