Spider-man

Peticenemocnicesusice.cz Spider-man Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: Michael Teitelbaum

NÁZEV SOUBORU: Spider-man.pdf

POPIS

Manhattan najednou dostal svého super-hrdinu, který dokáže lézt po zdech, létat vzduchem a ze svých zápěstí vystřelovat vlákna pavučin; těchto svých dovedností využívá k ochraně obětí zločinů a nešťastných náhod. Zdá se, že zločincům odzvonilo. Kdesi v temnotách se ovšem začíná rodit jiné nebezpečí – Zelený skřet totiž touží převzít vládu nad světem. Dokáže Spider-Man udržet na světě pocit bezpečí? Nebo ho snad Zelený skřet přemůže a rozmáčkne jako brouka?

Trávit čas knihou Spider-man! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Spider-man a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Spider-Man (2002) - IMDb

蜘蛛俠(英語: Spider-Man )是漫威漫画的超級英雄,本名為彼得·班傑明·帕克(Peter Benjamin Parker)。 他是由作家/編輯史丹·李及作家/畫家史蒂夫·迪特科所創造。 他的第一次出現是在《Amazing Fantasy》第15期(1962年8月)。2011年5月,在IGN的前100名的漫畫書英雄中排行第三 。
Directed by Sam Raimi. With Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Willem Dafoe, James Franco. When bitten by a genetically modified spider, a nerdy, shy, and awkward high school student gains spider-like abilities that he eventually must use to fight evil as a superhero after tragedy befalls his family.