Aramejština babylónského talmudu

Peticenemocnicesusice.cz Aramejština babylónského talmudu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Bedřich Nosek

NÁZEV SOUBORU: Aramejština babylónského talmudu.pdf

POPIS

Vědecká publikace Aramejština babylónského Talmudu je první českou prací tohoto druhu. V první části knihy autor podává výklad o vývoji . Druhá část se věnuje gramatice. Autor probírá morfologii i syntax jednotlivých slovních druhů. Důraz je kladen na morfologii slovesa a jeho skladbu. Výklad doplňuje velké množství srovnávacích tabulek, kdy k jednotlivým aramejským tvarům autor přiřazuje obdobné hebrejské tvary.

Trávit čas knihou Aramejština babylónského talmudu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Aramejština babylónského talmudu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Aramejština babylónského Talmudu: praktická gramatika ...

Praktická gramatika. Vědecká publikace Aramejština babylónského Talmudu je první českou prací tohoto druhu. V první části knihy autor podává výklad o vývoji aramejštiny. Druhá část se věnuje gramatice. Autor probírá morfologii i syntax jednotlivých slovních druhů. Důraz je kladen na morfologii slovesa a jeho skladbu.
Beletrie pro děti do 10 let Zásilka z Knihozemě Beletrie pro děti nad 10 let Pohádky Dětská dobrodružství Sci-fi a fantasy pro děti Dívčí knihy Knihy pro nejmenší Komiksy pro děti Básně, říkanky a písničky