Bydlení ve vlastním bytě

Peticenemocnicesusice.cz Bydlení ve vlastním bytě Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: František Helešic

NÁZEV SOUBORU: Bydlení ve vlastním bytě.pdf

POPIS

V předkládané publikaci nalezne čtenář odpovědi na otázky právního režimu bytu, který občan vlastní. Především v ní zjistí, jaká má práva a povinnosti jako vlastník bytu a jako člen společenství vlastníků bytů. Publikace rovněž seznamuje s právními pravidly nájmu bytu. Tento výklad spolu se vzorem smlouvy o nájmu bytu umožní čtenáři vyhnout se pochybením při jejím uzavírání, která často vedou ke zbytečným sporům. Aktuálnost publikace spočívá v tom, že byla prodloužena lhůta pro uzavírání smluv bytových družstev se svými členy o převodu bytů a má pokračovat též prodej obecních bytů jejich nájemníkům. Z tohoto důvodu se publikace jistě stane vítanou pomůckou pro všechny zájemce z řad odborné i laické veřejnosti.

Hledáte knihu Bydlení ve vlastním bytě? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je František Helešic? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Podporované bydlení | Pastelky o.p.s.

Tady neni vubec co resit, pokud si muzete dovolit bydleni ve vlastnim dome, bezte do toho. Ja bych do bytu nevlezla ani za nic a lituju vsechny lidi co bydli v kralikarne, chudaci deti. Vlastni dum je vlastni dum. Deti se probehnou po zahrade kdykoliv, zahraji fotbalek, postavi se jim nebo koupi hriste, bazen, trampolina, neni nic krasnejsiho.
Byť se Jana těšila velké oblibě fanoušků a měla našlápnuto k opravdu hvězdné kariéře, přestala v sedmdesátých letech veřejně zpívat a vystupovat. Důvody prý byly politické. Milovaného manžela přežila o dvaadvacet let a samotnou ji čekal tragický odchod ze světa - 6.5.1990 zpěvačka uhořela ve vlastním bytě.