Metodická příručka Ekologický přírodopis

Peticenemocnicesusice.cz Metodická příručka Ekologický přírodopis Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Danuše Kvasničková

NÁZEV SOUBORU: Metodická příručka Ekologický přírodopis.pdf

POPIS

Příručka je určena progresivním učitelům, kteří preferují ekologické pojetí učiva jako základ environmentálního vzdělávání a výchovy. Ukazuje souvislosti mezi posloupností přírodopisného učiva v učebnicích Ekologického přírodopisu a cílovým zaměření přírodopisu, očekávanými výstupy a klíčovými kompetencemi danými RVP ZV.

Trávit čas knihou Metodická příručka Ekologický přírodopis! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Metodická příručka Ekologický přírodopis a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Metodická příručka Ekologický přírodopis | Patro.cz | 22 ...

Kupte titul Ekologický přírodopis pro 7. ročník základní školy na CD - Metodická příručka (Danuše Kvasničková) s 7 % slevou za 230 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky titulu, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobný titul z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Ekologický přírodopis a RVP - Metodická příručka . Metodická příručka k ekologickému přírodopisu pro 2. st. ZŠ dává učitelům potenciál lépe využít učebnic a dát návody na další náměty ekologické výchovy.