Angličtina přehledná mluvnice

Peticenemocnicesusice.cz Angličtina přehledná mluvnice Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Danuše Bednářová

NÁZEV SOUBORU: Angličtina přehledná mluvnice.pdf

POPIS

Publikace pro středně pokročilé a pokročilé studenty, vhodná i pro samouky, podává celistvý, srozumitelný a přehledný výklad současné anglické mluvnice založený na češtině. Každý mluvnický jev je prezentován řadou vzorových příkladů včetně českého překladu. Samostatný oddíl je věnován slovní zásobě a užitečným frázím z oblasti bankovnictví a telefonování. Orientace v knize usnadněna podrobným rejstříkem. Text byl prověřen rodilými mluvčími i českými učiteli.

Trávit čas knihou Angličtina přehledná mluvnice! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Angličtina přehledná mluvnice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Angličtina, přehledná mluvnice - Burza učebnic

Angličtina přehledná mluvnice Danuše Bednářová . Skladem 5+ ks 355 Kč ... srozumitelný a přehledný výklad současné anglické mluvnice založený na češtině. Každý mluvnický jev je prezentován řadou vzorových příkladů včetně českého překladu. Samostatný oddíl je věnován slovní zásobě a užitečným frázím ...
Angličtina - přehledná mluvnice - Bednářová Danuše. Publikace pro středně pokročilé a pokročilé studenty, vhodná i pro samouky, podává celistvý, srozumitelný a přehledný výklad současné anglické mluvnice založený na češtině.