Procvičujeme si... Shoda přísudku s podmětem

Peticenemocnicesusice.cz Procvičujeme si... Shoda přísudku s podmětem Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Procvičujeme si... Shoda přísudku s podmětem.pdf

POPIS

Řada cvičebnic, která bude v průběhu roku 2004 vydána, obsahuje vždy vybraný jazykový jev, který mají podle osnov osvojit a procvičit žáci 2. - 5. ročníku ZŠ. Pro každý ročník jsou určeny dvě publikace ve formátu A5. Cvičebnice se uplatní jak ve škole, tak při domácím procvičování, využijí je jak učitelé, tak rodiče, kteří chtějí či potřebují zajistit kvalitní znalosti žáků. Každá cvičebnice je opatřena klíčem správných řešení.

Procvičujeme si... Shoda přísudku s podmětem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Procvičujeme si... Shoda přísudku s podmětem na peticenemocnicesusice.cz

Procvičujeme si...Shoda přísudku s podmětem (5. ročník ...

Shoda přísudku s podmětem Pracovní sešit pro 4. a 5. ročník Na mnoha příkladech je vysvětlena a procvičena jedna z nejnáročnějších kapitol českého jazyka. Zahrnuje cvičení k podmětům jednotlivých rodů, pro podmět několikanásobný, nevyjádřený i všeobecný.
Předpony s-/z-/vz-Shoda přísudku s podmětem; ... Sourozenci si hrál. na schovávanou.? Cvičení č. 5. Vyberte správnou odpověď. Sluneční paprsky se leskl. na vodní hladině. Nové prostorné byty byl. k nahlédnutí celý měsíc. Dva se rozhodl. v soutěži již nepokračovat.