Buďte štíhlí - žijte déle

Peticenemocnicesusice.cz Buďte štíhlí - žijte déle Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Ron Rosedale

NÁZEV SOUBORU: Buďte štíhlí - žijte déle.pdf

POPIS

Rosedaleova dieta vám zajistí hezkou postavu, pevné zdraví a příslib dlouhověkosti bez nutnosti hladovět. Navíc zhubnete a získáte zdraví, aniž si odepřete chutná jídla jako kuřecí tortillu, guacamole, ořechy, krabí salát, malinový tvarohový koláč a vejce. Již žádné hladovky. Získáte kontrolu nad chutí k jídlu, váhou a životem. Můj program se osvědčil u tisíce pacientů a bude účinkovat i u vás. S Rosedaleovou dietou pacienti nejen úspěšně zhubnou, ale omladí organismus a získají zdraví. Dříve obézní se mění ve štíhlé a fyzicky zdatné jedince v neuvěřitelně krátké době. Veškeré objektivní laboratorní parametry značí omlazení jejich organismu: ˇ Vysoká hladina krevního cukru, významná příčina stárnutí, se vrátí na normální, optimální úroveň. ˇ Tělesná teplota zůstává na nižší úrovni, což značí vyvážený metabolismus. ˇ Důležité hormony odpovídají hladině typické pro mladší jedince. ˇ Vysoká hladina tuků (triglyceridů) se vrátí na normální hodnoty. Zdravotní stav osob trpících takzvanými nemocemi vyššího věku, např. cukrovkou 2. typu, nemocemi srdce, zabijákem číslo 1 žen i mužů, se výrazně zlepšil. Následováním mého programu po dobu několika týdnů se pacienti zbavili většiny léků. Pacienti nejen vypadají skvěle, ale sdělují mi, jak dobře se cítí a pociťují velké množství energie. V knize najdete způsoby, jak získat zpět normální váhu a kontrolu nad svým životem. Dozvíte se nejnovější vědecké informace, jak bezpečně a rychle zhubnout a natrvalo si udržet optimální váhu. Jakmile jednou s Rosedaleovou dietou začnete, zažijete stejný úspěch týkající se zhubnutí a lepšího zdraví jako mí pacienti.

Trávit čas knihou Buďte štíhlí - žijte déle! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Buďte štíhlí - žijte déle a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nakladatelství Ikar - Trh knih - můj antikvariát online

Inzerát Buďte stihli, žijte déle rosedale v okrese Písek, cena 100Kč, od Mi Cy na Sbazar.cz.
Kniha: Buďte štíhlí žijte déle Autor: Ron Rosedale; Carol Colmanov á. Rosedaleova dieta je klíčem ke zdraví : poznejte svou hladinu leptinu, který ovlivňuje pocit hladu odhalte tajemství dlouhověkosti bez nemocí a předčasného stárnutí vyzkoušejte jídelníček světově uznávaného odborníka na výživu ...