Svatá Klára

Peticenemocnicesusice.cz Svatá Klára Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Marco Bartoli

NÁZEV SOUBORU: Svatá Klára.pdf

POPIS

Kdo vlastně byla souputnice svatého Františka, zakladatelka ženské větve františkánské duchovní rodiny, jedna z galerie velkých ženských postav středověku? Italský historik, odborník na spiritualitu pozdního středověku a františkánství, podává obraz ženy mezi „mlčením a pamětí“, mezi mlčením řeholního života i pramenů a silou paměti. Klára z Assisi byla jednou z žen, které jako první prolomily zeď mlčení a nechaly zaznít ve svých spisech a duchovním vyzařování ženskému hlasu. Pro české čtenáře pak je významné, že jinou z těchto velkých žen středověku byla přítelkyně a duchovní sestra italské světice, česká královská dcera Anežka.

Trávit čas knihou Svatá Klára! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Svatá Klára a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kudy z nudy - Restaurace Svatá Klára

Best Dining in Prague, Bohemia: See 690,794 Tripadvisor traveler reviews of 6,124 Prague restaurants and search by cuisine, price, location, and more.
Svatá Klára je v podstatě celkem o ničem. Nebo jestli to bylo o "něčem", tak já jsem to prostě nepochopil. Je to jakási bizarní, fantasmagorická, lehce kyberpunková story o tom, jak nějaká partička spolužáků ve věku cca 14 let jen tak různě zevluje po všemožnejch depresivních a ošuntělejch místech, občas jdou do ...