Matika pro spolužáky: Analytická geometrie

Peticenemocnicesusice.cz Matika pro spolužáky: Analytická geometrie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Marek Liška

NÁZEV SOUBORU: Matika pro spolužáky: Analytická geometrie.pdf

POPIS

Učebnice je standardně určena pro třetí ročníky středních škol. Zahrnuje látku analytické geometrie. Vše je vysvětleno přátelskou formou a studentovi učebnice vysvětluje, k čemu mu bude matematika v běžném životě. K procvičení slouží i QR kódy, které studenta přesměrují na webové stránky, kde najde kompletní postup řešení. Učebnice splňuje požadavky Rámcového vzdělávacího programu.

Trávit čas knihou Matika pro spolužáky: Analytická geometrie! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Matika pro spolužáky: Analytická geometrie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Příklady online | Matika pro spolužáky

Učebnice je standardně určena pro třetí ročníky středních škol. Zahrnuje látku analytické geometrie. Vše je vysvětleno přátelskou formou a studentovi učebnice vysvětluje, k čemu mu bude matematika v běžném životě. K procvičení slouží i QR kódy, které studenta ...
Srovnání cen Matika pro spolužáky: Analytická geometrie (učebnice). Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 311 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.