Podivuhodná cesta Pomponia Flata

Peticenemocnicesusice.cz Podivuhodná cesta Pomponia Flata Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Eduardo Mendoza

NÁZEV SOUBORU: Podivuhodná cesta Pomponia Flata.pdf

POPIS

V prvním století našeho letopočtu cestuje Říman Pomponius Flatus po Blízkém východě, kde hledá zázračnou léčivou vodu. Neustálé ochutnávání pochybných vod mu přivodí střevní potíže a on se musí pár dní zdržet v Nazaretu. Tam ho osloví malý chlapec jménem Ježíš s prosbou, aby zachránil před popravou jeho otce tesaře, obviněného z vraždy bohatého římského občana. Pomponius Flatus se proti své vůli stane svérázným detektivem, jenž se snaží přijít na kloub záhadné vraždě, aby nebyl popraven nevinný tesař. Kniha je zároveň historickým románem, hagiografií, detektivkou i parodií všech těchto žánrů a patří k nejvtipnějším autorovým textům. Eduardo Mendoza se narodil v Barceloně roku 1943 a ve světě patří k nejpřekládanějším španělským autorům. V češtině zatím vyšla pouze Pravda o případu Savolta (1983).

Trávit čas knihou Podivuhodná cesta Pomponia Flata! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Podivuhodná cesta Pomponia Flata a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Podivuhodná cesta Pomponia Flata - Eduardo Mendoza | Knihy ...

Podivuhodná cesta Pomponia Flata Eduardo Mendoza. Podivuhodná cesta Pomponia Flata. Eduardo Mendoza. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.7 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. V prvním století našeho letopočtu cestuje Říman Pomponius Flatus po Blízkém východě, kde hledá zázračnou ...
Obsah knihy: Podivuhodná cesta Pomponia Flata. V prvním století našeho letopočtu cestuje Říman Pomponius Flatus po Blízkém východě, kde hledá zázračnou léčivou vodu. Neustálé ochutnávání pochybných vod mu přivodí střevní potíže a on se musí pár dní zdržet v Nazaretu.