Město v baroku, baroko ve městě

Peticenemocnicesusice.cz Město v baroku, baroko ve městě Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Filip Hradil

NÁZEV SOUBORU: Město v baroku, baroko ve městě.pdf

POPIS

Tato obrazová publikace obsahuje devatenáct samostatných příspěvků dotýkajících se nejrůznějších témat od architektury přes výtvarné umění až po církevní dějiny – vše spojeno jedním časovým určením: obdobím baroka. Autory jednotlivých příspěvků jsou přední osobnosti dané odborné specializace a každá kapitola je doplněna dokreslujícím obrazovým materiálem. Publikace je určena pro odborníky i širokou veřejnost se zájmem o historii a dějiny umění.

Trávit čas knihou Město v baroku, baroko ve městě! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Město v baroku, baroko ve městě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Konference o historii Olomouce - Novinky.cz

Od počátku 17. století se v našich zemích začíná šířit nový umělecký sloh, zvaný baroko. V polovině 18. století ho střídá rokoko.Po třicetileté válce žije šlechta opět v přepychu a staví si a přestavuje paláce a zámky.Ty jsou plné ozdob, zlata, zlacení a nástěnných maleb.
Město v baroku, baroko ve měst... Jednotky; Město v baroku, baroko ve městě / Další autoři: Daniel, Ladislav, 1950-, Hradil, Filip: Jazyk: Čeština: Vydáno: ... Moravská zemská knihovna je od 29. 4. do 15.5. otevřena v omezeném režimu, objednat lze pouze knihy s absenční výpůjčkou. Od 18. do 22.5. bude knihovna zcela ...