Hledání dokonalé lásky

Peticenemocnicesusice.cz Hledání dokonalé lásky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Jennifer Probst

NÁZEV SOUBORU: Hledání dokonalé lásky.pdf

POPIS

Druhý díl volné série „Hledání“ od bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Kennedy Asheová je spolumajitelkou seznamovací agentury Kinnections a ve své práci je opravdu dobrá. Umí zorganizovat jakoukoliv společenskou akci a i z nejupjatějšího chlapíka dokáže vykouzlit sebevědomého muže. Nate Ellison Raymond Dunkle, vědec, „nerd“ a Kennedyin nejnovější klient, by však mohl být oříšek. Zatímco se z Natea snaží – obrazně řečeno – strhnout bílý plášť a pomoct mu vypořádat se s katastrofální minulostí plnou rozchodů, nemůže nemyslet na vlastní skrývané pochyby, bolest a nejistotu. Možná si jsou s Natem vlastně docela blízcí…

Trávit čas knihou Hledání dokonalé lásky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hledání dokonalé lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jennifer probst hledani podmanive krasy levně | Mobilmania ...

Hledání dokonalé lásky kniha od: Jennifer Probst. 82 % 343 hodnocení ...
Hledání dokonalé lásky 2. v sérii, J. Probst, 2015 Koupit Koupit eknihu. Hledání podmanivé krásy 3. v sérii, J. Probst, 2016 Koupit Koupit eknihu. Hledání příslibu věčnosti 4. v sérii, J. Probst, 2018 Koupit Koupit eknihu. Skúška z lásky J. Probst, 2017 Koupit Koupit eknihu.