Manažerské účetnictví

Peticenemocnicesusice.cz Manažerské účetnictví Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Alena Čechová

NÁZEV SOUBORU: Manažerské účetnictví.pdf

POPIS

Kniha pomáhá manažerům a podnikatelům lépe pochopit ekonomiku podniku, zorientovat se v účetních výkazech, finančních analýzách, kalkulacích, poradí, jak sestavit plán a strukturu nákladů. Dozvíte se, jak interpretovat účetní data a vyvozovat z nich správné závěry. Pomocí užitečných rad a názorných příkladů vede kniha manažery k takovým rozhodnutím, která zajistí dokonalé fungování a další rozvíjení podniku tak, aby byli spokojeni zaměstnanci i vedení.

Manažerské účetnictví je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alena Čechová. Přečtěte si s námi knihu Manažerské účetnictví na peticenemocnicesusice.cz

Co je to manažerské účetnictví a jak na něj? Poradíme vám ...

Controlling je metoda řízení podniku, zaměřená na výsledek. Controlling integruje tradiční účetnictví s plánováním do ucelené koncepce řízení. Zahrnuje plánování, kontrolu a informační toky. Je to koncepce, zaměřená na výsledek. Využití controllingu v praxi: Klíčové pro controlling jsou kalkulované ceny výrobků a služeb.
Finanční účetnictví je základní pilíř vašeho podnikání. My vám ukážeme, že skrze manažerské účetnictví lze vidět své výsledky i z jiných pohledů.