Guinness World Records 2014

Peticenemocnicesusice.cz Guinness World Records 2014 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Guinness World Records 2014.pdf

POPIS

Jedna z nejznámějších a nejprodávanějších knih na světě přináší i v letošním vydání opět nejednu kuriozitu. Poznejte největšího chodícího robota, prohlédněte si zblízka nejobávanějšího masožravého dinosaura nebo si přečtěte spoustu informací o nejjedovatějších tvorech na Zemi. Nadto vás čeká více než 1000 úchvatných fotografií a 3D rozšířená realita se zbrusu novou aplikací zdarma. Prostě neodolatelná kniha!Guinnessova kniha rekordů dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější knihy světa a počtem prodaných kusů za rok ji překonává pouze Bible. A to i díky faktu, že přibližně 2/3 obsahu knihy jsou každoročně inovovány, a tudíž se mají čtenáři vždy s novým vydáním nač těšit. Za vznikem této úžasné knihy stojí bývalý ředitel legendárního pivovaru Guinness sir Hugh Beaver, který se roku 1951 na večírku konaném u příležitosti setkání irských myslivců dostal do sporu o tom, které lovné ptactvo je nejrychlejší v Evropě. Ten večer v Castlebridge dospěl Beaver k názoru, že je nemožné získat spolehlivý zdroj pro tuto při. Napadlo ho, že musí existovat mnohem více různých "sporů" a sázek, které jsou během nocí ve všech 81 400 hostincích Spojeného království řešeny, a ve skutečnosti neexistuje kniha, ve které by byly sebrány informace, které by mohly potvrdit nebo vyvrátit argumenty o tom, co je a co není pravda. Uvědomil si, že takováto kniha by se mohla velmi lehko stát populární. Beaverův nápad začali realizovat dva studenti, dvojčata Norrise a Rosse McWhirterovi, kteří v té době rozběhli v Londýně informační agenturu. Tito dva bratři dostali pověření shromáždit informace pro první Guinnessovu knihu rekordů, která byla vydána v srpnu 1954 v nákladu tisíc výtisků.

Trávit čas knihou Guinness World Records 2014! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Guinness World Records 2014 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Guinness World Records 2014 od 149 Kč - Heureka.cz

From the fastest sprinter in high heels to the world's smallest donkey, the 2014 Guinness Book of Records presents the latest weird and wacky record breaking events Wed 11 Sep 2013 20.43 EDT First ...
As many as 600,000 other budding Guinness World Records title hopefuls from across the world took part in GWR Day 2014, with incredible records tumbling in Australia, France, Dubai, China, USA, Germany, Japan as well as in the UK.