500 Pizzy, chleby a placky

Peticenemocnicesusice.cz 500 Pizzy, chleby a placky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Rebecca Baugnietová

NÁZEV SOUBORU: 500 Pizzy, chleby a placky.pdf

POPIS

Také jste už dávno měli chuť připravit si doma pizzu, chléb nebo chlebové placky, ale nevěděli jste jak na to? Potom i vám tato rozsáhlá kuchařka poslouží jako dobrý rádce. Od základního vybavení, surovin, postupů po náplně a přílohy. Shromážděny jsou recepty z celého světa - pizzy z Itálie s tenoučkým korpusem i silnější z Ameriky, přeložená plněná jihoitalská pizza calzone, indické placky dosa a chléb naan, americký bannock, mexické tortilly, íránské placky sangak, etiopský chléb injera, jamajský chléb bammy, klasický francouzský fougasse a mnoho dalších lahůdek. Kuchařka je plná lákavých fotografií, které nám udělají chuť pustit se do pečení, i neocenitelných rad, díky nimž se práce vždy povede.

Trávit čas knihou 500 Pizzy, chleby a placky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu 500 Pizzy, chleby a placky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

500 pizzy chleby a placky levně | Mobilmania zboží

500 pizzy chleby a placky Ruce v mouce - Trhoňová Iva . Připravit domácí pečivo není složitá věc. Nechte se autorkou provést světem pečení z kvásku i z droždí. V knize najdete všechny potřebné informace: Jak si připravit kvásek, jak se o něj starat, jaké pomůcky a suroviny k pečení použít.
500 - pizzy, chleby a placky. Baugniet, Rebecca. Vydání: Slovart 2009 | Jazyk: čeština | Signatura: C 5222. Sbírka 500 receptů nejen na různé druhy pizzy, chleba a placek z různých oblastí světa.