Pohádky pana přednosty

Peticenemocnicesusice.cz Pohádky pana přednosty Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Jiří Bouda

NÁZEV SOUBORU: Pohádky pana přednosty.pdf

POPIS

Pohádky přednosty Drahoráda jsou pokračováním Pohádek pana přednosty. První knížka se čtenářům líbila, a protože přednosta stanice Záhořice zná pohádek hodně, můžete pokračovat ve čtení. Dozvíte se například, kdy může kuchař jet na lokomotivě, nebo jak se přednosta pan Dlouhý odnaučil hrát karty. Najdete zde pohádky o mašince, která se nerada myla, o mašinkách, které se bály jezdit v noci, nebo jak to chodí v polepšovně pro lokomotivy. Myslíte, že děda Drahorád dokáže vymyslet pohádku o Pendolinu? To vám prozradit nemohu, ale jestli máte rádi příběhy s dobrým koncem, jste na správné adrese.Pohádkovou knížku plnou mašinek doplnil půvabnými ilustracemi Jiří Bouda.

Trávit čas knihou Pohádky pana přednosty! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Pohádky pana přednosty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Pohádky pana přednosty - Robert Drozda | Databáze knih

Pohádky pana přednosty jsou jedna z nejnovějších knížek z železničního prostředí, které malé děti okouzluje již řadu generací. Napsal je bývalý výpravčí Robert Drozda, „co celý život dráze sloužil", tedy opravdový odborník, který má k tématu co říct. Dětští čtenáři, již se skutečně zajímají o železnici, mu porozumějí.
Pohádky pana přednosty jsou jedna z nejnovějších knížek z železničního prostředí, které malé děti okouzluje již řadu generací. Napsal je bývalý výpravčí Robert Drozda, „co celý život dráze sloužil", tedy opravdový odborník, který má k tématu co říct.