Od štěněte ke psu

Peticenemocnicesusice.cz Od štěněte ke psu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Hana Žertová

NÁZEV SOUBORU: Od štěněte ke psu.pdf

POPIS

Kniha Od štěněte ke psu obsahuje základní pravidla soužití lidí a psů, která by měli znát všichni, kdo uvažují o koupi psa. Je určena především pro majitele malých štěňat, které vede krok za krokem všemi úskalími prvních dnů společného života a učí je správně svému štěněti rozumět. Ukazuje, jak jednoduše a přirozeně naučit štěně čistotnosti, tolerování samoty, vycházení s cizími lidmi a psy, jak být pro štěně středem vesmíru a jak je motivovat k práci a dobrému chování. Důležité kapitoly jsou pro lepší názornost doplněny případy nežádoucího chování psů z autorčiny praxe. Knížka je psána jazykem dobře srozumitelným i dětem. Ty si ji určitě oblíbí také díky téměř 150 krásným fotografiím Jiřího Šimečka.

Trávit čas knihou Od štěněte ke psu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Od štěněte ke psu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Výchova a výcvik štěněte | Povely | Sportovní kynologie ...

Kniha „Od štěněte ke psu" autorky MVDr. Hany Žertové vás poutavě provede vším, co vás čeká od prvotní myšlenky o pořízení psa, přes výběr chovatele až po péči a výchovu báječného psího společníka.
Kniha Od štěněte ke psu obsahuje základní pravidla soužití lidí a psů, která by měli znát všichni, kdo uvažují o koupi psa. Je určena především pro majitele malých štěňat, které vede krok za krokem všemi úskalími prvních dnů společného života a učí je správně svému štěněti rozumět.