První pomoc pro každého

Peticenemocnicesusice.cz První pomoc pro každého Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Michal Petržela

NÁZEV SOUBORU: První pomoc pro každého.pdf

POPIS

Kniha je určena pro laickou veřejnost a jejím cílem je poskytnout čtenářům znalosti a dovednosti, které se v dnešní době považují za běžný standard základního vzdělání každého člověka. Poskytnout první pomoc navíc ukládá občanům České republiky trestní zákon č.140/1961 Sb. První pomoc není v publikaci pojímána jako složitý děj, ale jako sled řady po sobě jsoucích logických kroků. které při včasném a správném provedení zachráncem poskytnou postiženému kvalitní a efektivní základní péči a v závažných případech i záchranu ohroženého života. Text obsahuje nejnovější poznatky z oboru a pravidla vydaná Českou radou pro resuscitaci. Autor knihy je ředitelem organizace, která proškolí ročně přibližně 3000 laiků, takže má v této oblasti velké zkušenosti.

Trávit čas knihou První pomoc pro každého! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu První pomoc pro každého a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

První pomoc pro každého - Michal Daniel Petržela | KOSMAS ...

První pomoc pro každého od Michal Petržela v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Jsme nadační fond Oddlužení pro každého, zřízený za účelem pomoci lidem v dluhové pasti s ohledem na novou právní úpravu, díky které může o oddlužení požádat téměř každý.. Pomůžeme i Vám a to zdarma, rádi a rychle. Od 1.6.2019 je snadnější a levnější požádat o ochranu před věřiteli, zastavit úročení a sankce a žít bez návštěv exekutora.