Dobře mi tak

Peticenemocnicesusice.cz Dobře mi tak Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Radka Třeštíková

NÁZEV SOUBORU: Dobře mi tak.pdf

POPIS

Napravovat chyby je k ničemu, když v životě děláme dalšíSebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou a stěhuje se ze společného bytu ke kamarádu Viktorovi. Tento životní zlom ho nutí zamyslet se nad sebou samým a bilancovat. Boris si postupně uvědomuje všechny svoje selhání a poněkud neohrabaně se pokouší napravit chyby. Hledá cestu zpět ke svému dospělému synovi, minulost se mu ale vrací jako bumerang. V té chvíli mu navíc zkříží cestu šestnáctiletá Erika.

Dobře mi tak je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Radka Třeštíková. Přečtěte si s námi knihu Dobře mi tak na peticenemocnicesusice.cz

Dobře mi tak - Radka Třeštíková | Kniha na Alza.cz

Dobře mi tak Autor Radka Třeštíková. Příběh o tom, že náprava chyb je k ničemu, když v životě děláme další Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou Vanesou a stěhuje se ze společného bytu ke svému kamarádovi Viktorovi.
0 hodnocení Dobře mi tak 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou a stěhuje se ze společného bytu ke kamarádovi Viktorovi. Tento životní zlom ho nutí zamyslet se nad sebou samým a bilancovat.