Dobře mi tak

Peticenemocnicesusice.cz Dobře mi tak Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Radka Třeštíková

NÁZEV SOUBORU: Dobře mi tak.pdf

POPIS

Napravovat chyby je k ničemu, když v životě děláme dalšíSebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou a stěhuje se ze společného bytu ke kamarádu Viktorovi. Tento životní zlom ho nutí zamyslet se nad sebou samým a bilancovat. Boris si postupně uvědomuje všechny svoje selhání a poněkud neohrabaně se pokouší napravit chyby. Hledá cestu zpět ke svému dospělému synovi, minulost se mu ale vrací jako bumerang. V té chvíli mu navíc zkříží cestu šestnáctiletá Erika.

Dobře mi tak je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Radka Třeštíková. Přečtěte si s námi knihu Dobře mi tak na peticenemocnicesusice.cz

Dobře mi tak - Radka Třeštíková od 175 Kč - Heureka.cz

Její kniha "Dobře mi tak" je pro mě příběhem o stárnoucím muži, ke kterému si prostě nedokážu najít cestu. Znáte to. Někteří lidé jsou tak odlišní od vaší podstaty, že se můžete snažit sebevíce, cestu si k nim nikdy nenajdete. Upřímně, ani se o to nebudete snažit.
Film mě příběhem neoslovil a tak s pocitem - asi nejsem její cílovka :), jsem se nijak o její další tvorbu nezajímal. Ale když se mi teď dostala do ruky vztahová detektivka - Osm, řek jsem si, dobře já to s tou Třeštíkovou teda zkusím.