S pastelkami po hradu Karlštejn

Peticenemocnicesusice.cz S pastelkami po hradu Karlštejn Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Eva Chupíková

NÁZEV SOUBORU: S pastelkami po hradu Karlštejn.pdf

POPIS

Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek. Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii, výrazných osobnostech, exteriér, interiér i okolí památky atraktivní a přehlednou formou. Nabízí přímé možnosti zaznamenat vlastní postřehy, podněcuje k aktivnímu prožitku, láká k pozorování místa, umožňuje kreslit, lepit a zapisovat. Pomáhá při orientaci v okolí přehlednými nákresy a plánky. Naučný suvenýr na pokračování a první průvodce památkami pro děti s pastelkami.Součástí balení každého průvodce jsou malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě zámku.

Trávit čas knihou S pastelkami po hradu Karlštejn! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu S pastelkami po hradu Karlštejn a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

S pastelkami po hradu Karlštejn | DIGIBOSS.cz

Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek. Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii, výrazných osobnostech, exteriér, interiér i okolí památky atraktivní a přehlednou formou. Nabízí přímé možnosti zaznamenat vlastní postřehy ...
Okruh s českým výkladem upraveným pro děti. Jen s průvodcem. V ceně je publikace "S pastelkami po hradu Buchlov". Prohlídka je vhodná pro děti od 6 do 10 let (předškoláci, první až čtvrtá třída). Děti pouze s doprovodem dospělé osoby, skupiny s pedagogickým dozorem.