S pastelkami po hradu Karlštejn

Peticenemocnicesusice.cz S pastelkami po hradu Karlštejn Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Eva Chupíková

NÁZEV SOUBORU: S pastelkami po hradu Karlštejn.pdf

POPIS

Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek. Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii, výrazných osobnostech, exteriér, interiér i okolí památky atraktivní a přehlednou formou. Nabízí přímé možnosti zaznamenat vlastní postřehy, podněcuje k aktivnímu prožitku, láká k pozorování místa, umožňuje kreslit, lepit a zapisovat. Pomáhá při orientaci v okolí přehlednými nákresy a plánky. Naučný suvenýr na pokračování a první průvodce památkami pro děti s pastelkami.Součástí balení každého průvodce jsou malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě zámku.

Hledáte knihu S pastelkami po hradu Karlštejn? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Eva Chupíková? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

S pastelkami po hradu Karlštejn | Dumknihy.cz - knihy po ...

S pastelkami po hradu a zámku Frýdlant - Chupíková Eva . Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek.Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii dominanty Frýdlantu, výrazných osobnostech, exteriéru, interiéru atraktivní a přehlednou formou.
S pastelkami po hradu Karlštejn - Chupíková Eva najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší.