Umění ovládat osud

Peticenemocnicesusice.cz Umění ovládat osud Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Sun Light

NÁZEV SOUBORU: Umění ovládat osud.pdf

POPIS

Strůjcem svého osudu, postavení ve společnosti, bohatství nebo bídy, svobody či omezení je člověk sám, a pokud nevezme svůj osud do svých vlastních rukou, udělají to za něho druzí. Podmínky vlastní existence, motivy i vzorce chování je možné zcela vědomě změnit a přejít na jinou úroveň osudu. Jakmile se naučíte putovat prostory osudu, stanete se skutečnými mistry života. V této knize jsou popsány základní principy a efektivní metody přetvoření vědomí, rozvoje tvůrčí síly a dosažení svobody.

Trávit čas knihou Umění ovládat osud! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Umění ovládat osud a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Osud mame ve svych rukou levně | Mobilmania zboží

Umění ovládat osud. Sun Light. měkká vazba ... Nebo být nemusí? O naději píše autor bestselleru Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le. Více informací ...
Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online.