Nová výživa

Peticenemocnicesusice.cz Nová výživa Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: John Robbins

NÁZEV SOUBORU: Nová výživa.pdf

POPIS

Poznejte pravdu o populárních dietách, geneticky modifikovaných potravinách, nemoci šílených krav, o vlivu toho, co jíte, na vaše zdraví. V této dlouho očekávané provokativní knize autor bestsellerů John Robbins odhaluje nebezpečí skrytá za mnoha potravinami dneška a ukazuje mimořádné výhody zdravých alternativ. Nová výživa vám ukáže, jak si prodloužit život, zvýšit pocit svěžesti a vitality a zasadit se o soucitnější a udržitelnější svět.

Trávit čas knihou Nová výživa! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Nová výživa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nová výživa | KNIHCENTRUM.cz

Nová výživa a lesk od Elsève. Suché a vysušené vlasy působí křehce a bez života. Ztratily proteiny, aminokyseliny a lipidy, nedostává se jim objemu a lesku. Vlasové vlákno je na dotek hrubé a vlasy se obtížně upravují.
Více než výživa. Společnost Tekro působí na českém trhu od roku 1991 a specializuje se na výrobu a poradenství v oblasti výživy a zdraví domácích a hospodářských zvířat. PROČ PRÁVĚ TEKRO. Aktuality. Podniková prodejna od úterý 31.3. otevřena s běžnou otevírací dobou 08:00 - 16:30 hod !