Ender ve vyhnanství

Peticenemocnicesusice.cz Ender ve vyhnanství Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Orson Scott Card

NÁZEV SOUBORU: Ender ve vyhnanství.pdf

POPIS

Přímé pokračování Enderovy hry.Děj knihy se odehrává mezi cenami ověnčenými romány Enderova hra a Mluvčí za mrtvé. Román nám předkládá již známé události, ale všímá si dosud přehlížených etických důsledků. Dvanáctiletý Ender je tu po svém vítězství nad mimozemským nepřítelem prohlášen za hrdinu, ale vlády stojící v opozici k vesmírné flotile se ho snaží vylíčit jako netvora. Jako čestný guvernér jedné z nově založených vesmírných kolonií se snaží vrátit k normálnímu životu a přitom přemýšlí o roli, kterou sehrál při zabití tisíců lidí i celé mimozemské civilizace. Jeho sebezničující hloubání není vždy zcela domyšlené, ale nelze říct, že by bylo v jádru zcela neoprávněné. Pro příznivce série román nabízí mnohé objasňující události, ale nabídnout má jistě co i novým čtenářům.

Trávit čas knihou Ender ve vyhnanství! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Ender ve vyhnanství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Ender ve vyhnanství / Nejlevnější knihy

Kupte knihu Ender ve vyhnanství (Orson Scott Card) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Nyní máte jedinečnou možnost se to dozvědět - přichází Cardovo nové dílo, pokračování Enderovy hry: Ender ve vyhnanství. * Zpočátku Ender věří, že by se mohl vrátit na Zemi tak rychle, jak to bude možné. Ale už skoro rok je situace klidná, a Ender přesto zůstává na Erótu.