Kouzlení s razítky

Peticenemocnicesusice.cz Kouzlení s razítky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Sylva Šporková

NÁZEV SOUBORU: Kouzlení s razítky.pdf

POPIS

Používání razítek ve výtvarných technikách má dlouhou tradici a s rozvojem ručních prací, především scrapbooku a dekorování triček, se na český trh začala objevovat i různá razítka. Existuje jich mnoho druhů (gumová, pěnová, silikonová, dřevěná,...) a dekorovat je jimi možné nejen papír, ale i textil, dřevo, sklo a porcelán apod. Proto jsou stále častěji využívána při výuce různých výtvarných a kreativních technik. Autorka se v knize věnuje základním informacím o použití jednotlivých druhů razítek, razítkovacích barev, a také o technikách razítkování. Dvě třetiny knížky patří konkrétním projektům s návodem na výrobu vlastního papíru, ubrusu, hrnku či rámečku.

Trávit čas knihou Kouzlení s razítky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kouzlení s razítky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kouzlení s razítky - Sylva Šporková - Megaknihy.cz

Kouzlení s razítky 4.5 1 recenze Používání razítek ve výtvarných technikách má dlouhou tradici a s rozvojem ručních prací, především scrapbooku a dekorování triček, se na český trh začala objevovat i různá razítka.
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.