Žili jsme už někdy

Peticenemocnicesusice.cz Žili jsme už někdy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Žili jsme už někdy.pdf

POPIS

Kniha se zabývá otázkami reinkarnace, eutanazie, pomoci umírajícímu, výstupem duše z těla a dalšími otázkami spjatými s tímto tématem. Formou otázek a odpovědí vytváří novou filozofii života a smrti

Trávit čas knihou Žili jsme už někdy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Žili jsme už někdy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Virus a socialismus. Karanténa pomáhá pochopit, jak jsme ...

Jan Zrzavý 1. díl: Současné problémy řešíme pomocí vzorců, jež vznikly, když jsme žili v příbuzensky založených skupinách lovců a sběračů Změn, které se na nás v posledních letech valí, je tolik, že jeden současný rok života v současné době vydá za celý život člověka ve středověku.
Inzerát NOVÁ kniha "Žili jsme už někdy?" NOVÁ v okrese Praha-západ, cena 89Kč, od juliette na Sbazar.cz. Popis: - vhodna i jako darek :) Žili jsme už někdy? - Určeno pro zájemce a příznivce metod alternativní medicíny, racionální výživy, zdravého způsobu života a léčení přírodními prostředky. Otázky a odpovědi o životě, umírání, smrti, osudu a reinkarnaci.