Zelené smoothies

Peticenemocnicesusice.cz Zelené smoothies Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Martina Dobrovičová

NÁZEV SOUBORU: Zelené smoothies.pdf

POPIS

Zelené smoothies se z někdejší speciality vyznavačů syrové stravy v poslední době staly zdrojem čisté energie pro každého. Jsou prostě "cool", abychom použili ten správný výraz. Prastaré znalosti o léčivých rostlinách se tu snoubí s moderními poznatky vědy o výživě - a v neposlední řadě s radostí z jednoduché přípravy.Zelené byliny rozmixované s rozmanitými druhy ovoce nebo lahodnými super potravinami si může připravit opravdu každý, zcela podle svých vlastních chutí, nálady a potřeby.Mezi našimi recepty najdete klasická osvědčená smoothies, ale i nejnovější nápadité kombinace, to vše v duchu zdravé zelené! Pokud si je budete připravovat (a ovšem vychutnávat) každý den, brzy se budete cítit čerstvější, vitálnější a energičtější.Zelená má zkrátka zelenou: Vezměte do svých rukou šanci na dlouhodobou "všestrannou obnovu" svého zdraví a pohody!

Zelené smoothies je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martina Dobrovičová. Přečtěte si s námi knihu Zelené smoothies na peticenemocnicesusice.cz

PDF Tie najlepšie zelené smoothie, ktoré nezruinujú vašu peňaženku

Zelené smoothie po 30 dní Existuje ale webová stránka, která vás k jejich častějšímu pití určitě navnadí. Jmenuje se Simple Green Smoothies a pravidelně vyhlašuje výzvu: 30-Day Green Smoothie!
Zelené smoothie, vlastně jakékoliv smoothie má obrovskou výhodu. A to, že k němu nepotřebujete žádný recept. Stačí smíchat vše, co máte rádi nebo vše, co máte v lednici a nikdy to nebude špatně. Ano, někdy Vám bude chutnat více, někdy méně. Ale časem zjistíte, co Vám nejvíce vyhovuje a toho se budete držet.