Zelené smoothies

Peticenemocnicesusice.cz Zelené smoothies Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Martina Dobrovičová

NÁZEV SOUBORU: Zelené smoothies.pdf

POPIS

Zelené smoothies se z někdejší speciality vyznavačů syrové stravy v poslední době staly zdrojem čisté energie pro každého. Jsou prostě "cool", abychom použili ten správný výraz. Prastaré znalosti o léčivých rostlinách se tu snoubí s moderními poznatky vědy o výživě - a v neposlední řadě s radostí z jednoduché přípravy.Zelené byliny rozmixované s rozmanitými druhy ovoce nebo lahodnými super potravinami si může připravit opravdu každý, zcela podle svých vlastních chutí, nálady a potřeby.Mezi našimi recepty najdete klasická osvědčená smoothies, ale i nejnovější nápadité kombinace, to vše v duchu zdravé zelené! Pokud si je budete připravovat (a ovšem vychutnávat) každý den, brzy se budete cítit čerstvější, vitálnější a energičtější.Zelená má zkrátka zelenou: Vezměte do svých rukou šanci na dlouhodobou "všestrannou obnovu" svého zdraví a pohody!

Zelené smoothies je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martina Dobrovičová. Přečtěte si s námi knihu Zelené smoothies na peticenemocnicesusice.cz

Zelené smoothie | Apetitonline.cz

Smoothie je výborná možnost, jak do sebe dostat syrovou zeleninu, zejména její zelené druhy. Pro výrobu nápoje musíme mít vysokovýkonný mixér, pak můžeme použít všechny druhy zeleniny, které se dají jíst syrové : papriky, rajčata, okurky, špenát, římský salát, čekanku, rukolu , celer, mrkev, červenou řepu apod.
Smoothie recepty. Mixovaný nápoj zvaný smoothie je velmi oblíbeným, rychlým a příjemným způsobem, jak dodat našemu tělu nejen dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků, ale také významné množství kvalitních sacharidů, bílkovin, tuků a dalších cenných látek.