Zelené smoothies

Peticenemocnicesusice.cz Zelené smoothies Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Martina Dobrovičová

NÁZEV SOUBORU: Zelené smoothies.pdf

POPIS

Zelené smoothies se z někdejší speciality vyznavačů syrové stravy v poslední době staly zdrojem čisté energie pro každého. Jsou prostě "cool", abychom použili ten správný výraz. Prastaré znalosti o léčivých rostlinách se tu snoubí s moderními poznatky vědy o výživě - a v neposlední řadě s radostí z jednoduché přípravy.Zelené byliny rozmixované s rozmanitými druhy ovoce nebo lahodnými super potravinami si může připravit opravdu každý, zcela podle svých vlastních chutí, nálady a potřeby.Mezi našimi recepty najdete klasická osvědčená smoothies, ale i nejnovější nápadité kombinace, to vše v duchu zdravé zelené! Pokud si je budete připravovat (a ovšem vychutnávat) každý den, brzy se budete cítit čerstvější, vitálnější a energičtější.Zelená má zkrátka zelenou: Vezměte do svých rukou šanci na dlouhodobou "všestrannou obnovu" svého zdraví a pohody!

Zelené smoothies je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martina Dobrovičová. Přečtěte si s námi knihu Zelené smoothies na peticenemocnicesusice.cz

3 zelené smoothie recepty na hubnutí i vitalitu | Blendea.cz

Červeno-zelené smoothie. Lahodné smoothie, které Vám dodá energii. Vzhledem k vysokému procentu živin v brusinkách a obrovskému množství antioxidantů se tyto malé červené plody řadí mezi tzv. super foods neboli česky superpotraviny.
Navíc vás čeká 10 receptů na báječné detoxikační smoothies! TIP PRO NETRPĚLIVÉ: Užívejte denně 1 odměrku zelené detoxikační směsi Blendea SUPERGREENS ve vodě nebo ve smoothie. Klikněte a překvapí vás dlouhý seznam dalších zdravotních benefitů.