501 měst, která musíte vidět

Peticenemocnicesusice.cz 501 měst, která musíte vidět Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: 501 měst, která musíte vidět.pdf

POPIS

Vyberte si místo k výletu z knihy 501 měst, která musíte vidět.Města slavná, bohem zapomenutá, exotická, krásná, stará, s velkým množstvím památek, s nádhernou přírodou, u moře, uprostřed hor, utopená v zeleni… Paříž, Barcelona, Hamburk, Vídeň, Dubrovník, Athény, Alexandrie, Jerevan, Tokio, New York a další stovky měst, která stojí za návštěvu. Kniha plná lákavých fotografií provádí po nejkrásnějších městech této planety. Barvitý popis jednotlivých měst, pozoruhodná fakta o jejich vzniku, historii a hlavně o nejdůležitějších památkách, přehled zajímavostí i praktické informace, jako třeba ideální čas pro návštěvu. Publikace je výborným průvodcem při výběru dovolené či výletu nebo jen při snění o dalekých cestách z pohodlí domova.

Hledáte knihu 501 měst, která musíte vidět? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

501 měst, která musíte vidět - kolektiv autorů | Databáze knih

501 měst, která musíte vidět. Kdo napsal knihu 501 měst, která musíte vidět? Autorem je Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
20 míst, která musíte vidět, než zemřete: Řepková pole Svět je plný nádherných míst - a my Češi máme obrovské štěstí, že i naše země je na ně bohatá. Ale občas člověk dostane chuť na exotiku nebo něco opravdu zcela výjimečného.