Balada o poctivém lupiči

Peticenemocnicesusice.cz Balada o poctivém lupiči Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Julian Rubinstein

NÁZEV SOUBORU: Balada o poctivém lupiči.pdf

POPIS

Skutečný příběh o vykrádání bank, ledním hokeji, pašování kožešin, bláznivých detektivech a zlomených srdcích, který získal Borders Original Voices Awards za rok 2004, se odehrává v nám tak srozumitelném postkomunistickém prostředí. Attila byl zloděj džentlmen, příšerný hokejový brankář, a měl slabost pro ženy na šestipalcových podpatcích. Hrál sice za největší budapešťský hokejový klub, avšak cítě, že zde jeho budoucnost neleží, dal se na bankovní loupeže. Jeho protivníkem se stal detektiv připomínající inspektora Clouseau. Ve východní Evropě, vyvlékající se z hávu komunizmu a dychtivě vzhlížející k netušeným možnostem, se zrodila nesmrtelná legenda.

Trávit čas knihou Balada o poctivém lupiči! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Balada o poctivém lupiči a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Balada o Cable Hoguovi (1970) - The Ballad of Cable Hogue ...

Rubinstein - Balada o poctivém lupiči (2005) Baronet Praha 2005, 352 stran, razítka knihovny - vyřazeno, částečné opotřebení papírového přebalu, dobrý stav.
Balada o poctivém lupiči Autor: Rubinstein, Julian Nakladatel: Baronet EAN: 9788072147755 ISBN: 80-7214-775-7 Originál: Ballad of the Whiskey Robber Překlad: Lusk, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 352 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2005 (1. vydání) ...