Sardinie

Peticenemocnicesusice.cz Sardinie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: R. Andrews

NÁZEV SOUBORU: Sardinie.pdf

POPIS

Sardinie je ostrov mnoha tváří. Mile se na vás usmívá a láká vás k návštěvě některé z nádherně čistých pláží či jednoho z luxusních letovisek, současně se ale tak trochu odvrací, jako by chtěla, abyste některá tajemství odhalili sami. A právě v tom spočívá její kouzlo.Sardinie je italská a současně zarputile svá. Je to ostrov lenošení a nekonečných večírků, ale také pokladnice starobylé kultury a zvláštních, jinde už dávno vymizelých tradic a zvyků. Láká milovníky dobrého jídla, kteří si budou moct vybrat z nepřeberného počtu oblastních specialit, ale také turisty toužící poznat nové památky, s nimiž se jinde nesetkají. Na své si tu přijdou také sportovně založení turisté, kteří jistě ocení zdejší úchvatnou přírodu, křišťálově čisté moře a klidné cesty, po nichž se dá dostat do hor, ale také k nuragským věžím, jež tu po sobě zanechala civilizace dodnes opředená mnoha záhadami.

Trávit čas knihou Sardinie! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Sardinie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Letecké zájezdy - sardinie.cz

Sardinie není jako jiné ostrovy Středozemního moře. Tahle malá tečka na mapě světa je velká svou historií, tradicemi, kuchyní a přírodou. Nabízí nádherné výhledy z horských hřbetů na sněhobílé písečné pláže omývané blankytně modrým mořem, divoké lesy plné unikátních živočišných druhů a v neposlední ...
Nejlepší místa pro potápění a šnorchlování - Sardinie: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie potápění a šnorchlování v Sardii, Itálie na Tripadvisoru.