Lipicáni, naše láska

Peticenemocnicesusice.cz Lipicáni, naše láska Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Edvard Kocbek

NÁZEV SOUBORU: Lipicáni, naše láska.pdf

POPIS

Jedná se o jedinečnou celobarevnou fotografickou publikaci, která zavede čtenáře do malebné krajiny slovinského Krasu, v jehož srdci se nachází hřebčín Lipica. Prostřednictvím čtyřjazyčných textů - čeština, slovinština, angličtina, němčina - se čtenáři seznámí s touto kulturní památkou evropského i světového významu, která je již 430 let symbolem tradice chovu a výběru čistokrevných koní a která je považována a kolébku ušlechtilého plemene koní Lipicánů. Kniha rovněž obsahuje báseň "Lipicáni", která pochází z tvorby známého slovinského básníka, filozofa, politika a spisovatele Edvarda Kocbeka (1904 - 1981). Celou knihu provázejí snímky, které svým objektivem zachytil fotograf koní Dalibor Gregor, jenž v koních nalezl inspiraci a poslání.Kniha je vydána u příležitosti 430 let založení hřebčína Lipica.

Trávit čas knihou Lipicáni, naše láska! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Lipicáni, naše láska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Lipicáni, naše láska - Dalibor Gregor, Edvard Kocbek ...

Lipicáni, naše láska - Gregor Dalibor, Kocbek Edvard - Jedná se o jedinečnou celobarevnou fotografickou publikaci, která zavede čtenáře do malebné krajiny slovinského Krasu, v jehož srdci se nachází hřebčín Lipica. Prostřednictvím čtyřjazyčných textů
Kniha: Lipicáni, naše láska (Dalibor Gregor a Edvard Kocbek). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!