Hvězda pentagramu

Peticenemocnicesusice.cz Hvězda pentagramu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Tereza Řasová

NÁZEV SOUBORU: Hvězda pentagramu.pdf

POPIS

Mladý Jason se dozví něco strašného o sobě a svých předchůdcích. Přitom na něj číhá nebezpečí na každém rohu... Dokáže se mu vyhnout? Dokáže ustát vše, čemu ho osud vystaví? Temno se prodírá lesy a s každým dnem je mu blíž. Jason musí nabrat sílu, aby se mohl postavit zlu. Podaří se mu to?Kniha vás strhne do světa, z něhož není úniku.

Hledáte knihu Hvězda pentagramu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Tereza Řasová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Hvězda pentagramu | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách

Mladý Jason se dozví něco strašného o sobě a svých předchůdcích. Přitom na něj číhá nebezpečí na každém rohu... Dokáže se mu vyhnout? Dokáže ustát vše, čemu ho osud vystaví? Temno se prodírá lesy a s každým dnem je mu blíž. Jason musí nabrat sílu, aby se mohl postavit zlu. Podaří se mu to? Kniha vás strhne do světa, z něhož není úniku.
Hexagram (šesticípá hvězda) je symbolem satanismu Hexagram (řecky) neboli sexagram (latinsky). Hexagram je šesticípý pravidelný hvězdovitý obrazec vytvořený z dvou rovnostranných trojúhelníků (šesticípá hvězda), kterému se někdy nesprávně říká Davidova hvězda (s králem Davidem nemá tento symbol nic společného!).