Rostliny pro domov

Peticenemocnicesusice.cz Rostliny pro domov Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Rostliny pro domov.pdf

POPIS

Víte, že existují rostliny, které dokážou nejen zkrášlit vaše bydlení, ale mají také blahodárné účinky na naše zdraví, protože vylepšují vzduch v místnostech? Knížka nabízí výběr 38 běžných druhů pokojových rostlin, které umějí čistit a regenerovat vzduch v našich domovech. Mají schopnost pohlcovat látky škodlivé našemu zdraví, jako jsou těkavé organické sloučeniny a jiné chemické látky uvolňující se z materiálů používaných pro zařízení bytu.Pro každou místnost bytu zde najdete seznam druhů vhodných k boji se škodlivinami, které se v ní mohou vyskytovat. V knize mimo jiné naleznete:- portréty „čisticích“ rostlin, včetně pěstitelských rad a informací, které škodliviny pohlcují,- přehled látek, které znečišťují ovzduší v našich domovech, kde se vyskytují, čím škodí našemu zdraví a jak je eliminovat vhodnými rostlinami,- výsledky výzkumů zabývajících se kvalitou vnitřního ovzduší (NASA apod.),- principy biočištění.

Trávit čas knihou Rostliny pro domov! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Rostliny pro domov a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nedostatkem světla trpí pokojovky i jejich pěstitelé ...

Rostliny pro domov Autor: Boixiére, Ariane a Chaudet, Geneviéve Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025126097 ISBN: 978-80-251-2609-7 Originál: Les plantes dépolluantes Překlad: Mališová, Jana Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 16,7 × 22,5 cm Rok vydání:
Kupte knihu Rostliny pro domov (Ariane Boixiere) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.