Odpad a umění, umění a odpad 2.

Peticenemocnicesusice.cz Odpad a umění, umění a odpad  2. Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Martina Vítková

NÁZEV SOUBORU: Odpad a umění, umění a odpad 2..pdf

POPIS

Publikace dokumentuje druhý ročník sympozia Odpad a umění, umění a odpad, které se konalo v Pardubicích na konci srpna 2016. Proti prvnímu ročníku, na němž se sešli umělci, kteří s odpadky pracují zcela přirozeně, přijali tentokrát pozvání tvůrci spojení převážně se sklem. Sympozia se zúčastnili: Ilja Bílek, Daniel Kinský, Vladimír Kopecký, Ivo Křen, Martin Opl, Jaromír Rybák a Jaroslav Horecký.

Trávit čas knihou Odpad a umění, umění a odpad 2.! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Odpad a umění, umění a odpad 2. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Odpad a umění, umění a odpad 2.: sympozium tvorby z ...

Publikace dokumentuje první ročník sympozia Odpad a umění, umění a odpad, které se uskutečnilo v Pardubicích ve dnech 18. až 20. září 2015.
Odpad a umění, umění a odpad 2. | Publikace dokumentuje druhý ročník sympozia Odpad a umění , umění a odpad , které se konalo v Pardubicích na konci srpna 2016. Proti prvnímu ročníku, na němž se sešli umělci, kteří s odpadky pracují zcela přirozeně, přijali tentokrát pozvání tvůrci spojení převážně se sklem.