Věda a politika

Peticenemocnicesusice.cz Věda a politika Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Lucie Filipová

NÁZEV SOUBORU: Věda a politika.pdf

POPIS

Kniha představuje unikátní síť německých společenskovědních a humanitních ústavů v zahraničí, jak se utvářela a vyvíjela od osmdesátých let 19. století do poslední zásadní reformy v roce 2009. Předmětem zájmu je patnáct pracovišť působících v Evropě, USA nebo Asii, která provádějí výzkum především v oboru historie, ale i dějin umění, archeologie, ekonomie či orientalistiky. Analýza se soustředí jak na vývoj, publikační produkci a vůdčí osobnosti jednotlivých ústavů, tak na jejich kooperaci s vědci a institucemi hostitelských zemí. Badatelská pracoviště jsou zároveň sledována z perspektivy německé zahraniční kulturní politiky, v níž hrají sice nenápadnou, ale trvale velmi významnou roli.

Trávit čas knihou Věda a politika! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Věda a politika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Koudelka (ČSSD): Věda a politika | ParlamentniListy.cz ...

0 hodnocení Věda a politika 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Kniha představuje unikátní síť německých společenskovědních a humanitních ústavů v zahraničí, jak se utvářela a vyvíjela od osmdesátých let 19. století do poslední zásadní reformy v roce 2009 ...
Ženy, věda a politika? Pozvánka na brunch s Rut Bízkovou ... Jak se Rut Bízkové prosazovalo téma genderové rovnosti v TAČRu a jaká bude chystaná Národní politika výzkumu, vývoje a inovací? To všechno a mnohem víc v diskuzi na našem brunchi. Přijďte, budete vítány. Registrace nutná zde!