Klinika

Peticenemocnicesusice.cz Klinika Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Jonathan Kellerman

NÁZEV SOUBORU: Klinika.pdf

POPIS

V oblasti napínavé psychologické literatury je Kellerman zcela bez konkurence. Nyní, kdy mu vyšlo už jedenáct neobyčejně úspěšných bestsellerů, napsal svůj zatím nejlepší román, v němž opět figuruje jeho skvělý Alex Delaware. Jedná se v něm o vraždu slavné spisovatelky a o jejím tajemství, jež je skryto před zraky budoucnosti.

Klinika je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jonathan Kellerman. Přečtěte si s námi knihu Klinika na peticenemocnicesusice.cz

Distribuovana klinika | Síť lékařských ambulancí a ...

Klinika Švýcarská pod vedením MUDr. Jiřího Pumprly, PhD, MBA, MPH, přináší klientům právo na zdravou krásu. Prestižní olomoucká klinika estetické medicíny nabízí svou péči všem, kteří pečují o svůj vzhled, zdraví, pohyb a životní styl a chtějí si tak prodloužit a zkvalitnit svůj život.
Společnost Distribuovaná klinika s.r.o. vznikla v roce 2015. Původním záměrem byla přímá distribuce zdravotní péče ke klientům, svázaná s domácí péčí. Později se základem staly komplexní lékařské služby poskytované v domovech seniorů. Dnes naše společnost disponuje specialisty napříč mnoha obory medicíny.